Co si pohlídat u půjčky na ruku

Hotovostní půjčky nejsou tak rozšířené, jako úvěry vyplácené převodem na bankovní účet žadatele. Přesto mají své zastoupení na trhu a naleznout je můžete hlavně v nebankovním segmentu. Právě pár vybraných společností tohoto typu nabízí klientům možnost výběru výplaty. Hotovost může být předána hned několika možnými způsoby.

  • V hotovosti na terminálech Sazky

  • V hotovosti na pobočce společnosti

  • V hotovosti u vás doma obchodním zástupcem

Jak si půjčit ihned?

Jestliže na peníze doopravdy spěcháte a nemáte čas jezdit do vzdálených poboček, bude jasnou volbou asi poslední z prezentovaných variant. O takovou půjčku si můžete říci tím nejjednodušším způsobem, a to prostřednictvím online žádosti na internetu a přímo z domu.

Výplata probíhá obvykle do 24 až 48 hodin. Při osobní návštěvě pracovníka nebankovní společnosti rovnou podepíšete smlouvu a peníze dostanete na ruku. Vše jde snadno, rychle a bez složitých administrativních kroků. Hlavně s ničím nemáte žádné starosti.

Počítejte s poplatky navíc

Půjčka na ruku tohoto typu je bezpochyby zajímavá a pro spoustu lidí velice přínosná. Vědět byste ale měli to, že kromě klasické úrokové sazby spjaté s finanční sumou, o níž budete žádat, musíte zaplatit i další poplatky. Ty se vztahují právě k hotovostní výplatě u vás doma. Vzhledem k tomu, že stejným způsobem jsou prováděny týdenní nebo měsíční splátky, celkové náklady takového úvěru se pozvolna navyšují. Pak už záleží pouze na vás, zda jsou pro vás tyto podmínky akceptovatelné či nikoliv.

Nebojte se v dnešní době půjčit ihned peníze, jež mohou nabývat různých velikostí a doby splatnosti. Právě s tím bude korespondovat také velikost úrokové sazby a hodnota RPSN. Tento údaj pro vás bude směrodatný pří výběru vhodné hotovostní půjčky na ruku, kterou mimochodem můžete využít pro financování čehokoliv.


Další články o půjčkách

Nejlepší půjčka

Problémy s penězi je dnes možné řešit i díky půjčkám a úvěrům. Banky, ale i nebankovní společnosti, využívají naši nouzi a snaží se nás zlákat na více nebo méně výhodné nabídky. Jde však zejména o...

více

Život na splátky

Splátkový prodej je jistou formou půjčky, kterou můžeme využít na nákup zboží, ale i služeb. Často je toto oblíbenou možností, neboť tyto služby jsou nabízeny přímo v prodejně, kde jste si něco...

více

I rychlé nebankovní půjčky mohou být výhodné

Když se člověk dostane do finanční tísně, snaží se obvykle najít tu nejvýhodnější cestu ven. Řešení takovýchto problémů mohou nabídnout bankovní domy, nicméně zpravidla se setkáváme s tím, že...

více