Co si pohlídat u půjčky na ruku

Hotovostní půjčky nejsou tak rozšířené, jako úvěry vyplácené převodem na bankovní účet žadatele. Přesto mají své zastoupení na trhu a naleznout je můžete hlavně v nebankovním segmentu. Právě pár vybraných společností tohoto typu nabízí klientům možnost výběru výplaty. Hotovost může být předána hned několika možnými způsoby.

  • V hotovosti na terminálech Sazky

  • V hotovosti na pobočce společnosti

  • V hotovosti u vás doma obchodním zástupcem

Jak si půjčit ihned?

Jestliže na peníze doopravdy spěcháte a nemáte čas jezdit do vzdálených poboček, bude jasnou volbou asi poslední z prezentovaných variant. O takovou půjčku si můžete říci tím nejjednodušším způsobem, a to prostřednictvím online žádosti na internetu a přímo z domu.

Výplata probíhá obvykle do 24 až 48 hodin. Při osobní návštěvě pracovníka nebankovní společnosti rovnou podepíšete smlouvu a peníze dostanete na ruku. Vše jde snadno, rychle a bez složitých administrativních kroků. Hlavně s ničím nemáte žádné starosti.

Počítejte s poplatky navíc

Půjčka na ruku tohoto typu je bezpochyby zajímavá a pro spoustu lidí velice přínosná. Vědět byste ale měli to, že kromě klasické úrokové sazby spjaté s finanční sumou, o níž budete žádat, musíte zaplatit i další poplatky. Ty se vztahují právě k hotovostní výplatě u vás doma. Vzhledem k tomu, že stejným způsobem jsou prováděny týdenní nebo měsíční splátky, celkové náklady takového úvěru se pozvolna navyšují. Pak už záleží pouze na vás, zda jsou pro vás tyto podmínky akceptovatelné či nikoliv.

Nebojte se v dnešní době půjčit ihned peníze, jež mohou nabývat různých velikostí a doby splatnosti. Právě s tím bude korespondovat také velikost úrokové sazby a hodnota RPSN. Tento údaj pro vás bude směrodatný pří výběru vhodné hotovostní půjčky na ruku, kterou mimochodem můžete využít pro financování čehokoliv.


Další články o půjčkách

Kotel je srdce domácnosti: Jak vybrat ten správný?

Vytápění a ohřev vody jsou ty nejvýraznější položky na rodinném rozpočtu. Jaké palivo je nejvýhodnější a který typ kotle je pro vás ten nejvhodnější? Palivo: Jaké je nejvýhodnější? Jednoduchá...

více

Nebankovních poskytovatelů půjček ubude

 I Vy máte dojem, že firem, které poskytují hotovost, je jaksi příliš? Nejste vůbec daleko od pravdy. Na našem trhu na takovou činnost nepotřebujete mnoho. Stačí živnostenský list a můžete začít....

více

Voda neustále zdražuje, ale ušetřit můžete i Vy

Už jsme si jaksi zvykli na neustále zprávy o zvedání cen. Ať už jde o bydlení, benzín, zda naftu nebo potraviny, takové novinky nikde nepotěší, ale hodně s nimi neuděláme. Jsme tak nuceni často se...

více