Krátkodobá nebankovní půjčka v nabídce zdarma

Potřebujete nutně jen menší částku například na opravu auta či na úhradu faktury, která nesnese odkladu? Nebo prostě jen potřebujete peníze na několik dnů, než vám přijde výplata? Všechny tyto situace může vyřešit jednoduše krátkodobá půjčka, kterou lze vyřídit snadno a pohodlně z pohodlí domova. 

Rychlé schválení a peníze na účet

Krátkodobé sms půjčky poskytují především nebankovní společnosti, které se právě na tento typ úvěru specializují. Na rozdíl od bankovních úvěrů bývají nebankovní půjčky mnohem dostupnější. Největším plusem je jednoduchost a rychlé vyřízení. U opakovaných žádostí, kdy není nutné prověřovat žadatele, mohou být peníze připsány na účet už do několika minut od schválení. 

Nebankovní půjčky i pro důchodce nebo ženy na MD

Poskytovatel zajisté ověřuje úvěruschopnost žadatele, avšak kritéria nebývají až tak přísná jako u půjček, které jsou v řádu statisíců. To je výhoda, protože půjčit si tak mohou i skupiny lidí, které aktuálně pobírají nižší příjem. Získat nebankovní půjčku tak mají šanci i důchodci nebo ženy na mateřské dovolené, zvážit lze také půjčku bez registru. Krátkodobé půjčky se hodí především tehdy, pokud člověk potřebuje peníze jen na kratší dobu nebo pokud se vyskytne neočekávána situace. 

Zákon o spotřebitelském úvěru 

Krátkodobé online půjčky byly kdysi známé především jako nejdražší na trhu. Podmínky se však staly mnohem příznivějšími hlavně díky změně legislativy a platnosti nového zákona o spotřebitelském úvěru. Díky tomu jsou úrokové sazby nebankovních půjček pod dohledem a každý, kdo poskytuje finanční produkty mimo bankovní sektor musí vlastnit licenci od ČNB. 

Krátkodobá půjčka na cokoliv

Krátkodobé nebankovní půjčky nabízejí možnost získat až několik tisíc korun na dobu maximálně jednoho měsíce, navíc pohodlně bez nutnosti osobního kontaktu. Půjčka se dá vyřídit  bez složitého papírování. K vyřízení je nutné vyplnit žádost na internetu na stránkách vybrané nebankovní společnosti, doložit občanský průkaz nebo jiný doklad totožnosti. Je nutné aby byl žadatel plnoletý. Někdy vyžadují nebankovky souhlas se zpracováním osobních údajů nebo s ověřováním v registrech. Některé nebankovní společnosti vyžadují také doložení příjmů od zaměstnavatele. Pak už vše závisí na individuálním posouzení ze strany poskytovatele.  

Výhody krátkodobé půjčky 

Krátkodobá půjčka má své výhody i nevýhody. Mezi hlavní výhody patří rychlé a jednoduché vyřízení s jasnými podmínkami, možnost zvolení částky půjčky i lhůty splatnosti. Ještě než dojde k podpisu smlouvy přesně víte, kolik za půjčení zaplatíte a do kdy je nutné půjčku splatit. V ideálním případě máte peníze na účtu do několika hodin, navíc je půjčka bezúčelová, bez ručitele a bez poplatku za schválení.

První půjčka zdarma ihned

Zajímavou nabídkou je první půjčka zdarma, kdy při první žádosti a splnění podmínky splacení do uvedeného data nezaplatíte nic navíc. Úrok je nulový a splatíte jen tolik, kolik jste si půjčili. Ani o korunu navíc, což může pro ty co váhají, znít více než zajímavě. 


Další články o půjčkách

Nebankovní půjčky České Budějovice

  Jak vypadají nebankovní půjčky České Budějovice? Zajímají vás nebankovní půjčky České Budějovice a chcete vědět, jak vypadají a co mohou nabídnout? Podívejte se na jejich charakteristiku. ...

více

Vyhněte se lichvě - jako společnosti půjčují

Pokud potřebujete peníze, můžete vybírat z nabídky bank i nebankovek. Určitě však porovnáváte úrokovou sazbu i poplatky, které v tom kterém případě budete muset zaplatit. Tato "cena" půjčky však...

více

Voda neustále zdražuje, ale ušetřit můžete i Vy

Už jsme si jaksi zvykli na neustále zprávy o zvedání cen. Ať už jde o bydlení, benzín, zda naftu nebo potraviny, takové novinky nikde nepotěší, ale hodně s nimi neuděláme. Jsme tak nuceni často se...

více