Potřebujete peníze rychle? Využijte finskou půjčku

Každý z nás se už určitě setkal s nečekanými výdaji těsně před výplatou. Velký problém nejednou nastává pokud nemáte k dispozici jistou rezervu. V tom případě však můžete sáhnout po rychlých půjčkách. Sem patří i tzv. finská půjčka a její hlavní charakteristikou je rychlost dostupné hotovosti. Většinou totiž menší částky můžete na účtu mít i o několik hodin.

Jde o krátkodobé neúčelové půjčky se splatností maximálně 31 dní. Výše poplatků za poskytnutí takové půjčky závisí od doby, na kterou si půjčujete a od výše částky. Většinou si můžete půjčit od 500 Kč, a to od 5 dnů. Maximální výši půjčky určuje samotná společnost, většinou si však můžete půjčit 10 000 až 20 000Kč. Výše půjčky však závisí i od tohoto, zda jste si od té, které společnosti půjčili a bez problémů půjčku i splatili. S každou další takovou půjčkou si tak můžete půjčit více.

Vyřízení takovéto půjčky je velmi rychlé. Většinou se stačí na stránce Vámi vybraného poskytovatele zaregistrovat a následně již můžete žádat o půjčku. Ta je obratem schválena. Peníze tak máte na účtu již za několik desítek minut a nemusíte ani nikam chodit. Vše vyřídíte bez návštěvy poskytovatele, z pohodlí svého domova.

Po novém však pro získání vyšší částky než je 5 000Kč musíte poskytovateli zaslat i podepsanou smlouvu, jinak podle zákona Vám prostředky nemůže poskytnout. I tento postup je však v porovnání s jinými druhy půjček velmi rychlí. V tomto případě je však třeba počítat s několika hodinami.

Pro získání finské půjčky stačí vyplnit formulář na internetu a poslat žádost o půjčku. Poskytovatel si však prověří, zda nemáte půjčku, u které jste v prodlení se splátkami. Získání finské půjčky je tedy jednoduché a rychlé, určená je také pro širokou veřejnost včetně studentů, důchodců i maminek na mateřské dovolené.


Další články o půjčkách

Výhody nabízené u hypoték

O možnosti, jak si snížit částku, ze které se Vám účtuje úrok jsme Vás informovali v minulém článku. Nyní jsme pro Vás připravili další možnosti, jak ušetřit při splácení hypotéky, ať už peníze...

více

Společnost Ferratum má bankovní licenci

Nebankovní společnost Ferratum už jistě znáte. I když jste si u ní nepůjčili, jistě Vám neunikly reklamy, které na své produkty zveřejňuje. Ve své nabídce má zejména rychlé půjčky, které samozřejmě...

více

Půjčka se splatností až 90 dnů a neomezenou možností prodlužování

 Z 46 „oficiálních“ poskytovatelů nebankovních půjček BB půjčka jako jediná nabízí produkt se splatností až 90 dnů. Navíc, u této společnosti máte možnost neomezeného prodlužování splatnosti půjčky...

více