S jakými akcemi přicházejí banky na jaře

 Pravidelně i banky přicházejí s novinkami, aby nalákali nové klienty. Právě teď se tedy můžeme těšit i z jarních změn, které si jednotlivé finanční domy pro nás připravili.
Airbank zatím nabízí pouze možnost refinancovat starší hypotéky. Výhodou je jednotná sazba, která se určujte měsíc dopředu. Zajímavou je také možnost zdarma změnit výši splátek či mimořádné a předčasné splacení hypotéky.
Česká spořitelna láká do 12. dubna na velmi zajímavý úrok jen 1,99% p. a., a to při fixaci na 5 let a vázanosti 20 a více let. Půjčit si takto výhodně můžete až do 90% hodnoty zastavené nemovitosti. Jedinými podmínkami jsou, že splátky musíte hradit z běžného účtu vedeného v České spořitelně, a také si musíte zřídit pojištění schopnosti splácet.
ČSOB garantuje akční úrokovou sazbu u hypoték 2,09% p. a. s podmínkami uzavření pojištění a také proplácení splátek z účtu vedeném v této bance. Banka Vám půjčí do 70% zastavené nemovitosti přičemž se vyhnete i poplatku za zpracování. Také Vám ČSOB poskytne úvěr na modernizaci Vašeho bydlení s úrokem 4,9%, není však třeba ručit samotnou nemovitostí.
Equa bank nabízí výhodnou úrokovou sazbu 1,99% p. a. v případě tří- a pětiletých fixací, a to jak na nové hypotéky, tak pro refinancování. Jako bonus nabízí 5 000 Kč.
Fio Banka zase láká na hypotéky zcela bez poplatku, zdarma máte také mimořádné splátky. Zajímavostí je také Hypospořicí konto, kterým si můžete snížit jistinu, z níž se počítají úroky. Podobné podmínky nabízí i GE Money Bank.
Raiffeisenbank Vás naláká nejen na zvýhodnění a peněžní bonus během Hypodnů, ale také poradí při výběru nemovitosti dle Vašich požadavků, uskuteční technickou prohlídku i vyjednání slevy z ceny nemovitosti.
Klient UniCredit Bank se může rozhodnout až pro 7-letou fixaci s úrokovou sazbou od 1,99% p. a. přičemž je možné hypotéku kdykoliv předčasně splatit.
Banky si tedy i na jaře připravili zajímavé akce, třeba se tedy jen správně rozhodnout pro tu, která Vám bude vyhovovat nejvíce.


Další články o půjčkách

Zadlužujeme se méně

I když nás stále lákají banky i nebankovky na výhodné úrokové sazby, zadlužujeme se méně. Zejména hypotéky jsou velmi lákavé, zvláště pokud chcete konečně zrealizovat svůj sen o vlastním bydlení. I...

více

Kdo vám půjčí na studium?

Při půjčování se můžeme nejednou dostat do nemalých problémů. Proto bychom k této možnosti měli přistupovat obezřetně a vše si dobře promyslet. Nejlépe, jak se vyhnout zbytečným starostem, je...

více

Uvažujete nad refinancováním?

Hypotéky dnes lákají nejnižšími úrokovými sazbami, jaké jsme kdy mohli využít. O tuto možnost financování vlastního bydlení je tak velký zájem, ale o to více možná i Vás trápí nepoměr k Vašemu...

více