S jakými akcemi přicházejí banky na jaře

 Pravidelně i banky přicházejí s novinkami, aby nalákali nové klienty. Právě teď se tedy můžeme těšit i z jarních změn, které si jednotlivé finanční domy pro nás připravili.
Airbank zatím nabízí pouze možnost refinancovat starší hypotéky. Výhodou je jednotná sazba, která se určujte měsíc dopředu. Zajímavou je také možnost zdarma změnit výši splátek či mimořádné a předčasné splacení hypotéky.
Česká spořitelna láká do 12. dubna na velmi zajímavý úrok jen 1,99% p. a., a to při fixaci na 5 let a vázanosti 20 a více let. Půjčit si takto výhodně můžete až do 90% hodnoty zastavené nemovitosti. Jedinými podmínkami jsou, že splátky musíte hradit z běžného účtu vedeného v České spořitelně, a také si musíte zřídit pojištění schopnosti splácet.
ČSOB garantuje akční úrokovou sazbu u hypoték 2,09% p. a. s podmínkami uzavření pojištění a také proplácení splátek z účtu vedeném v této bance. Banka Vám půjčí do 70% zastavené nemovitosti přičemž se vyhnete i poplatku za zpracování. Také Vám ČSOB poskytne úvěr na modernizaci Vašeho bydlení s úrokem 4,9%, není však třeba ručit samotnou nemovitostí.
Equa bank nabízí výhodnou úrokovou sazbu 1,99% p. a. v případě tří- a pětiletých fixací, a to jak na nové hypotéky, tak pro refinancování. Jako bonus nabízí 5 000 Kč.
Fio Banka zase láká na hypotéky zcela bez poplatku, zdarma máte také mimořádné splátky. Zajímavostí je také Hypospořicí konto, kterým si můžete snížit jistinu, z níž se počítají úroky. Podobné podmínky nabízí i GE Money Bank.
Raiffeisenbank Vás naláká nejen na zvýhodnění a peněžní bonus během Hypodnů, ale také poradí při výběru nemovitosti dle Vašich požadavků, uskuteční technickou prohlídku i vyjednání slevy z ceny nemovitosti.
Klient UniCredit Bank se může rozhodnout až pro 7-letou fixaci s úrokovou sazbou od 1,99% p. a. přičemž je možné hypotéku kdykoliv předčasně splatit.
Banky si tedy i na jaře připravili zajímavé akce, třeba se tedy jen správně rozhodnout pro tu, která Vám bude vyhovovat nejvíce.


Další články o půjčkách

Výhody nabízené u hypoték

O možnosti, jak si snížit částku, ze které se Vám účtuje úrok jsme Vás informovali v minulém článku. Nyní jsme pro Vás připravili další možnosti, jak ušetřit při splácení hypotéky, ať už peníze...

více

Těžíte z nízkých úroků? A co pak?

Nízké úrokové sazby lákají stále více. Hypotéky, a tedy i nové bydlení jsou tak dostupnější, a možná si řeknete, že ten kdo tuto supr nabídku nevyužije je hlupák. Dnes se tak můžete i Vy těšit z...

více

Platby kartou v zahraničí

Letní dovolené se už definitivně skončily, a tak můžeme bilancovat, jaké toto léto vlastně bylo. Počasí u nás hodně slunce nedopřálo, a tak se asi většina z nás musela dopravit do jižnějších zemí k...

více