U hotovostních půjček je třeba hlídat si poplatky

Zájem o hotovostní půjčky neustále roste. Je to z toho důvodu, že někteří žadatelé jednoduše nemají bankovní účet nebo řeší zcela jiné problémy, jež jim umožňují získat pouze peníze v hotovosti. Ať tak či onak, máte dnes na výběr, jak obdržet finance na ruku.

Nyní vás seznámíme se třemi modely výplaty peněz v hotovosti, a hlavně upozorníme na to, abyste si hlídali poplatky spjaté s těmito procesy. Ty totiž mohou celou půjčku celkem hodně navýšit.

Výplata peněz v hotovosti

Nejtypičtější hotovostní výplata probíhá na pobočce. Obvykle jde o nebankovní společnosti, které vám půjčí 15 000 Kč, ale i mnohem více. Takovému procesu tedy musíte věnovat čas, abyste si pro peníze dojeli. Jestliže se ve vašem okolí nachází čerpací stanice s terminálem Sazky, můžete si cestu za penězi zkrátit tím, že si necháte konkrétní sumu vyplatit právě na těchto terminálech.

Ti, kdo při výplatě v hotovosti dbají na ten největší komfort nakonec zvolí třetí způsob. Na počátku všeho si stačí sjednat hotovostní půjčku na internetu s možností výplaty obchodním zástupcem společnosti. Ten vám peníze doručí až domů a zároveň vám přinese smlouvu k podpisu. Týdenní a měsíční splátky jsou hrazeny stejným způsobem obchodnímu zástupci. Právě zde si dávejte pozor na to, jak vysoké poplatky vám budou za služby pracovníkovi společnosti účtovány. To bude rozhodovat o výhodnosti úvěru.

Půjčka online – lze to i bezhotovostně

Pokud byste si to náhodou rozmysleli a dali raději přednost výplatě na účet, existuje pochopitelně řada úvěrových produktů, jež vám vyjdou vstříc. Patří mezi ně i Everyday půjčka poskytovaná do výše až 50 000 Kč se splatností na 61 dnů až 80 měsíců.

Nuže, posuďte sami, jaký způsob výplaty je pro vás nejpřínosnější a podle toho vybírejte i vhodné bankovní či nebankovní půjčky, jichž je na současném trhu více než dost.


Další články o půjčkách

Půjčka na směnku je dostupná, ale riziková

Zorientovat se v množství půjček není jednoduché, navíc většinou pokud se o ně začneme zajímat, potřebujeme peníze co nejrychleji, a tak nezbývá mnoho času na studování detailů, či hledání opravdu...

více

Jak ušetřit na elektřině

Bez světla, spotřebičů, zda elektrického topení si dnes většina z nás neumí představit svůj život. Cena na faktuře nás tak může nejednou zaskočit, ale netřeba hned podléhat panice. Stát se tak...

více

Společnost Ferratum má bankovní licenci

Nebankovní společnost Ferratum už jistě znáte. I když jste si u ní nepůjčili, jistě Vám neunikly reklamy, které na své produkty zveřejňuje. Ve své nabídce má zejména rychlé půjčky, které samozřejmě...

více