U hotovostních půjček je třeba hlídat si poplatky

Zájem o hotovostní půjčky neustále roste. Je to z toho důvodu, že někteří žadatelé jednoduše nemají bankovní účet nebo řeší zcela jiné problémy, jež jim umožňují získat pouze peníze v hotovosti. Ať tak či onak, máte dnes na výběr, jak obdržet finance na ruku.

Nyní vás seznámíme se třemi modely výplaty peněz v hotovosti, a hlavně upozorníme na to, abyste si hlídali poplatky spjaté s těmito procesy. Ty totiž mohou celou půjčku celkem hodně navýšit.

Výplata peněz v hotovosti

Nejtypičtější hotovostní výplata probíhá na pobočce. Obvykle jde o nebankovní společnosti, které vám půjčí 15 000 Kč, ale i mnohem více. Takovému procesu tedy musíte věnovat čas, abyste si pro peníze dojeli. Jestliže se ve vašem okolí nachází čerpací stanice s terminálem Sazky, můžete si cestu za penězi zkrátit tím, že si necháte konkrétní sumu vyplatit právě na těchto terminálech.

Ti, kdo při výplatě v hotovosti dbají na ten největší komfort nakonec zvolí třetí způsob. Na počátku všeho si stačí sjednat hotovostní půjčku na internetu s možností výplaty obchodním zástupcem společnosti. Ten vám peníze doručí až domů a zároveň vám přinese smlouvu k podpisu. Týdenní a měsíční splátky jsou hrazeny stejným způsobem obchodnímu zástupci. Právě zde si dávejte pozor na to, jak vysoké poplatky vám budou za služby pracovníkovi společnosti účtovány. To bude rozhodovat o výhodnosti úvěru.

Půjčka online – lze to i bezhotovostně

Pokud byste si to náhodou rozmysleli a dali raději přednost výplatě na účet, existuje pochopitelně řada úvěrových produktů, jež vám vyjdou vstříc. Patří mezi ně i Everyday půjčka poskytovaná do výše až 50 000 Kč se splatností na 61 dnů až 80 měsíců.

Nuže, posuďte sami, jaký způsob výplaty je pro vás nejpřínosnější a podle toho vybírejte i vhodné bankovní či nebankovní půjčky, jichž je na současném trhu více než dost.


Další články o půjčkách

Úvěrové registry - k čemu slouží

Určitě jste si všimli zejména nabídku nebankovek, které jsou ochotny půjčit i bez registru. Již několik let se totiž můžete dostat do registru, a to zejména pokud jste nesplatili půjčku, nebo jste...

více

Půjčte si bezpečně

Blíží se Vánoce a protože nechceme zklamat naše blízké, určitě plánujete i nákup dárků. Toto období si každý rok vyžádá nemalou hotovost. Nejlepší je šetřit, nebo s koupí začít potupně a v...

více

Krátkodobá půjčka, která boří mýty

Potřebujete peníze rychle, levně a bezpečně? V tom případě potřebujete krátkodobou půjčku od společnosti Zaplo Finance. Nevěříte? Přesvědčíme Vás! Pojďme si spolu projít jednotlivé body z perexu,...

více