U hotovostních půjček je třeba hlídat si poplatky

Zájem o hotovostní půjčky neustále roste. Je to z toho důvodu, že někteří žadatelé jednoduše nemají bankovní účet nebo řeší zcela jiné problémy, jež jim umožňují získat pouze peníze v hotovosti. Ať tak či onak, máte dnes na výběr, jak obdržet finance na ruku.

Nyní vás seznámíme se třemi modely výplaty peněz v hotovosti, a hlavně upozorníme na to, abyste si hlídali poplatky spjaté s těmito procesy. Ty totiž mohou celou půjčku celkem hodně navýšit.

Výplata peněz v hotovosti

Nejtypičtější hotovostní výplata probíhá na pobočce. Obvykle jde o nebankovní společnosti, které vám půjčí 15 000 Kč, ale i mnohem více. Takovému procesu tedy musíte věnovat čas, abyste si pro peníze dojeli. Jestliže se ve vašem okolí nachází čerpací stanice s terminálem Sazky, můžete si cestu za penězi zkrátit tím, že si necháte konkrétní sumu vyplatit právě na těchto terminálech.

Ti, kdo při výplatě v hotovosti dbají na ten největší komfort nakonec zvolí třetí způsob. Na počátku všeho si stačí sjednat hotovostní půjčku na internetu s možností výplaty obchodním zástupcem společnosti. Ten vám peníze doručí až domů a zároveň vám přinese smlouvu k podpisu. Týdenní a měsíční splátky jsou hrazeny stejným způsobem obchodnímu zástupci. Právě zde si dávejte pozor na to, jak vysoké poplatky vám budou za služby pracovníkovi společnosti účtovány. To bude rozhodovat o výhodnosti úvěru.

Půjčka online – lze to i bezhotovostně

Pokud byste si to náhodou rozmysleli a dali raději přednost výplatě na účet, existuje pochopitelně řada úvěrových produktů, jež vám vyjdou vstříc. Patří mezi ně i Everyday půjčka poskytovaná do výše až 50 000 Kč se splatností na 61 dnů až 80 měsíců.

Nuže, posuďte sami, jaký způsob výplaty je pro vás nejpřínosnější a podle toho vybírejte i vhodné bankovní či nebankovní půjčky, jichž je na současném trhu více než dost.


Další články o půjčkách

Průměrná úroková sazba na hypotékách klesá

Při meziměsíčním srovnání se sazba, za kterou si průměrně v bankách půjčujeme, snížila na 2,11%. Banky tak stále lákají nové klienty, a tak se rekonstrukce, ale i koupě nemovitosti stále vyplatí...

více

Nevíte jak se dostat z dluhů? Jedním z řešení je osobní bankrot

Do finančních potíží se může dostat asi opravdu každý. Důležité ovšem je je řešit. Není to však tak jednoduché, s každým zpožděním se se splátkou, Vás věřitel sankcionuje, co Váš problém jen...

více

Podnikatelský úvěr i pro začínající podnikatele

Podnikání je dnes velmi oblíbené, ale často chybí ne odvaha začít, ale právě prostředky. Zřejmě nikdo z nás ve snaze zaměstnat a prosadit se s vlastní firmou, nedisponuje dostatečným množstvím...

více