Poskytuji půjčku

Pokud jste poskytovatelem půjčky jste na správném místě. Můžete oslovit desítky až tisíce lidí s vašimi finančními produkty. Základní funkce portálu jsou zdarma (počet zobrazení půjčky, počet kontaktováni přes náš portál), ale připravili jsme pro Vás několik doplňkových možností, jak přitáhnout lidi k vašemu inzerátu:

  • Rozšířený profil - přidejte více informací o vašich produktech, kontaktní údaje, vložte si logo společnosti a jiné.
  • Doporučujeme - v pravé části stránky se nachází box s max. 10 pozicemi, které zobrazí odkaz na váš inzerát a to na všech podstránkách webu. Získáte tak podstatně více zobrazení inzerátu než jiní poskytovatelé.
  • Topování - tato funkce vám umožní zvýraznit inzerát grafickou značkou "TOP". Zároveň se bude zobrazovat na předních místech v kategoriích, které si vyberete. Čím více topů na konkrétní inzerát použijete, tím vyšší bude. Takto se můžete "pretopovať" až na 1. místo ve vybraných kategoriích. Pokud se v dané kategorii TOP půjčka ještě nenachází, bude vámi natopovaná půjčka úplně první.

Registrací si vytvoříte vlastní profil, kde můžete snadno spravovat vaše inzeráty, doplňkové služby a vaše data. Časem přibudou statistiky a další zajímavé služby.

Zobrazit více →

Pro přidání nabídky půjčky musíte být přihlášen. Přihlašte se nebo registrujte.