Půjčky – Zlínský kraj 5 5 18

Půjčky – Zlínský kraj

Zlínský kraj patří mezi kraje s nejnižší průměrnou mzdou, od tohoto se odvíjí i zájem obyvatel o půjčky. Životní úroveň je zde o málo nižší, než například v Praze, od čehož se odvíjí i ceny potravin a nemovitostí. Jsou to totiž hlavní komodity, podle nichž se řídí i částky poskytovaných půjček. Obyvatelé Zlínského kraje si půjčují spíše nižší částky. Dávají přednost jistotě a případnou hypotéku si dobře rozmyslí.

Společnosti poskytující půjčky najdete v každém větším městě. Jejich nabídka je široká avšak vždy se vyplatí porovnávat nejen úroky, ale i poplatky za poskytnutí, nebo vyřízení půjčky.

Na bydlení je možné půjčit si až do výše 5 000 000 Kč, avšak zde společnosti vyžadují potvrzení o příjmu, ale často i ručení samotnou nemovitostí. Populárnější jsou však rychlé půjčky. Takto si můžete půjčit už 100 Kč, které splatíte o několik dní.

Obecně platí, že každý poskytovatel určuje podmínky sám, ale je třeba se připravit na to, že pokud potřebujete vyšší částku, budete potřebovat i potvrzení o příjmu nebo ručení nemovitostí, případně ručitelem.

Zobrazit více →

Půjčka od soukromníka ihned

od 30000 Kč do 2000000 Kč

Jako jediní v celé ČR Vám dokážeme zajistit peníze. Máme bezkonkurenční podmínky,kde naše úvěry jsou dlouhodobě vyhledávány pro svoji dostupnost a solidnost. Nebankovní úvěr od přímého investora,...

  • jiříJirmna
  • 03.10.2016
  • praha

bezúčelová půjčka

od 10000 Kč do 600000 Kč

Nemáte peníze a nutně je potřebujete a v bance Vám nepůjčí?My ano.Půjčíme Vám až do 600000,-kč .Půjčka je určena zaměstnancům,důchodcům,rentiérům,osobám na MD,podnikatelům,OSVČ,firmám -splátky od...