Půjčky do 500kč 5 5 10

Půjčky do 500kč

Občas se stane, že i přes snahu, prostě chybí peníze těsně před výplatou. Neznamená to, že nevíte hospodařit, jen se vyskytly nečekané situace, které bylo nutno řešit. I v případě, že Vám chybí jen malá hotovost, nemusíte hladovět ani otravovat blízké. Občas se to přece stane každému.

Chybějící peníze na účtu, nebo prázdnou peněženku doplní půjčky. Oblíbené jsou zejména půjčky, které poskytnou i několik tisíc korun, ale tyto jsou zbytečné pokud o pár dní očekáváte výplatu.

Pomoci překlenout toto krátké období mohou i tzv. mikro - půjčky. Půjčíte si tak jen pár potřebných korun do nejbližší výplaty. Pokud potřebujete právě takovou nízkou hotovost, máte možnost výběru stejně jako při vyšších částkách. Takové půjčky však mají výhodu především v jednoduchém vybavení. Postačuje Vám internet nebo mobil. Často stačí vyplnit formulář, nebo jen zaslat sms, a peníze můžete mít téměř okamžitě.

 

Díky takovýmto nízkým částkám je můžeme zařadit do krátkodobých půjček. To znamená, že si hotovost půjčíte rychle a jednoduše a stejně rychle ji i splatíte. Zpravidla se splatnost těchto mikro - půjček pohybuje v rozmezí několika dnů, či týdnů. Výhodou je také, že nepotřebujete ručitele ani potvrzení o příjmu.

Pohodlně tak vykryjete pár dní k nejbližší výplatě.

Zobrazit více →

EXKLUZIVNÍ hypotéky

od 1000 Kč do 10000000 Kč

Máme pro vás nabídku nejschvalovanějších a nejlepších hypoték na českém trhu. Dále nabízíme i nejlevnější oddlužení, levnější nabídku na internetu neseženete a také nabízíme řadu těch nejvíce...