Půjčky od 5000kč do 15000kč praha 5 5 22

Půjčky od 5000kč do 15000kč praha

I při těchto hodnotách se stále jedná o poměrně nízké částky půjček. K dispozici však už máte i několik bankovních půjček. Pokud si však chcete půjčit takovou částku od banky, můžete využít zejména povolené přečerpání na svém účtu. Pozor si však dejte na splatnost, protože následné úroku jsou poměrně vysoké. Tyto částky si však můžete půjčit zejména od nebankovních společností.
Jelikož jde o nižší částky peníze můžete mít poměrně rychle, zpravidla stačí vyplnit žádost na internetu, či poslat sms-ku a po schválení Vaší žádosti budete mít peníze k dispozici již do několika dnů, případně hodin. Jde tedy o rychlé půjčky, u kterých není nutné dokladovat příjem a poskytovatele většinou nezajímá ani registr dlužníků.
Doba splatnosti je také individuální, pozor si však dejte i na úrokovou sazbu. Pokud porovnáte nabídky, můžete si takto jednoduše půjčit na nezbytné výdaje v domácnosti. Zaplatíte tak naléhavou opravu svého auta, nebo vyměníte pokažený elektrospotřebič v domácnosti. Vaše starosti tak může vyřešit správná půjčka od spolehlivé společnosti. Pozor si však dejte na poplatky a prověřte si i výšku vrácené částky. Důležité je také, abyste měli přehled o tom kolik a kdy musíte splácet.

Zobrazit více →

Půjčka od soukromníka ihned

od 30000 Kč do 2000000 Kč

Jako jediní v celé ČR Vám dokážeme zajistit peníze. Máme bezkonkurenční podmínky,kde naše úvěry jsou dlouhodobě vyhledávány pro svoji dostupnost a solidnost. Nebankovní úvěr od přímého investora,...

  • jiříJirmna
  • 03.10.2016
  • praha