Půjčky od 5000kč do 15000kč 5 5 19

Půjčky od 5000kč do 15000kč

I při těchto hodnotách se stále jedná o poměrně nízké částky půjček. K dispozici však už máte i několik bankovních půjček. Pokud si však chcete půjčit takovou částku od banky, můžete využít zejména povolené přečerpání na svém účtu. Pozor si však dejte na splatnost, protože následné úroku jsou poměrně vysoké. Tyto částky si však můžete půjčit zejména od nebankovních společností.
Jelikož jde o nižší částky peníze můžete mít poměrně rychle, zpravidla stačí vyplnit žádost na internetu, či poslat sms-ku a po schválení Vaší žádosti budete mít peníze k dispozici již do několika dnů, případně hodin. Jde tedy o rychlé půjčky, u kterých není nutné dokladovat příjem a poskytovatele většinou nezajímá ani registr dlužníků.
Doba splatnosti je také individuální, pozor si však dejte i na úrokovou sazbu. Pokud porovnáte nabídky, můžete si takto jednoduše půjčit na nezbytné výdaje v domácnosti. Zaplatíte tak naléhavou opravu svého auta, nebo vyměníte pokažený elektrospotřebič v domácnosti. Vaše starosti tak může vyřešit správná půjčka od spolehlivé společnosti. Pozor si však dejte na poplatky a prověřte si i výšku vrácené částky. Důležité je také, abyste měli přehled o tom kolik a kdy musíte splácet.

Zobrazit více →

Nebankovní půjčka

od 10000 Kč do 150000 Kč

Potřebujete peníze ? Půjčíme vám na cokoli Rychlé, solidní a seriozní jednání

Chybí Vám peníze?!Nevěšte hlavu!Pomůžeme Vám.

od 5000 Kč do 200000 Kč

Nezoufejte!! Půjčíme Vám. Naše půjčky jsou s nízkými úroky i splátkami. Vyřízení je rychlé , transparentní a zadarmo!

Půjčka pro problémové klienty

od 10000 Kč do 200000 Kč

Půjčka bez poplatků pro problémové klienty Smlouva dle nového zákona, seriózní jednání. Nyní výrazně nižší splátky - delší splatnost. Výsledek do 20 minut. Garance vyřízení bez poplatků. Vyplacení...

« Předchozí 1 2 Následující »