SMS půjčka celá ČR 5 5 14

SMS půjčka celá ČR

SMS půjčka je velmi jednoduchá varianta půjček. Po vyplnění online formuláře vám do několika minut přijde informační sms. Pak už stačí jen zaslat odpověď v podobě sms s určitým textem, a to je všechno. Vaše peníze vám přijdou buď šekem (nedoporučujeme pro manipulační poplatky bank i pro vaše pohodlí), nebo klasicky převodem na bankovní účet. SMS půjčka se schvaluje pouze na nižší částky okolo 500 Kč - 12000 Kč.

Tento typ půjček zajišťují nebankovní společnosti, z čehož plynou jak výhody, tak i určité nevýhody. Při žádání vás neprověřují v bankovním registru, nemusíte dokladovat váš příjem a nemusíte mít ani ručitele. Vybavení a schválení je expresní. Jako velkou výhodu je možné uvést i skutečnost, že při vícenásobném zapůjčení a následném bezproblémovém splacení, vám společnosti zpřístupní vyšší limity než při první půjčce. Na druhou stranu mají tyto půjčky vyšší úrok a kratší dobu splatnosti, jde o několik dní až týdnů.

Zobrazit více →

EXKLUZIVNÍ hypotéky

od 1000 Kč do 10000000 Kč

Máme pro vás nabídku nejschvalovanějších a nejlepších hypoték na českém trhu. Dále nabízíme i nejlevnější oddlužení, levnější nabídku na internetu neseženete a také nabízíme řadu těch nejvíce...